sobota, 9 lipca 2011

Shoot Out 2011

16/17 lipca (sobota/niedziela) w Warszawie odbędzie się już II edycja turnieju koszykówki ulicznej Shoot Out. Zawody zostaną rozegrane podobnie jak rok temu w samym centrum Warszawy na boiskach przy ulicy Smolnej 30 na tyłach Nowego Światu (XVIII LO im. Jana Zamoyskiego). Rozpoczęcie turnieju planowane jest na sobotę na godzinę 10:00.

Zgłoszenia do turnieju odbywają się drogą elektroniczną poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy znajdujący się stronie www.shootout.pl w zakładce zapisy. Mecze rozegrane zostaną w formule streetball - mecze na 1 kosz, drużyny 3 osobowe + 1 rezerwowy. Zawodnicy mogą wystąpić w jednej z 3 kategorii: GIRS ONLY, JUNIOR oraz OPEN. Rozgrywki w każdej z kategorii będą podzielone na mecze fazy grupowej, mecze fazy play off i finał.

Dla 3 zwycięskich drużyn w każdej kategorii przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Dodatkowo na turnieju przeprowadzony zostanie 7 days challenge, na który składać się będą 7 days Slam Dunk Contest, 7 days BIG SHOT oraz 7 days skills challenge. Nagrody w tych konkursach sponsoruje producent rogalików 7days Max.
Stanowisko ratownika medycznego wspiera firma Vitamed - dystrybutor preparatu powstrzymującego krwawienia ze skóry i błon śluzowych Emofix. Organizator wraz z firmą Oshee zapewni napoje izotoniczne dla wszystkich uczestników turnieju.

Dla drużyn z fazy pucharowej przewidziane są pamiątkowe koszulki turniejowe Shoot Out 2011.

Wpisowe do turnieju wynosi 50 złotych od drużyny lub 70zł przy wpłacie w biurze zawodów w dniu turnieju do godziny 10:00.

Więcej na www.shootout.pl

Partnerzy turnieju: UM Warszawa, Koleje Mazowieckie, ZTM, Fundacja Marcina Gortata MG13, You Think – park pomysłów, JBL, Soundcraft.

Sponsorzy turnieju: Emofix, 7days, Oshee, Urban City, K1X, Skillsy, Spalding, Noodle w Pudle.

Patroni medialni: Radio Eska, 4 Fun TV, Magazyn MVP, Portal dla studenta.pl, Probasket.pl, Zawsze Po Pierwsze, Speedballin.pl.

Plakat turnieju:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz