środa, 22 grudnia 2010

Duże zmiany na YouThinku

Grudzień to czas świątecznych porządków - na YouThinku również. Dla Waszej wygody wprowadziliśmy sporo zmian na portalu - przede wszystkim staraliśmy się uprościć jego obsługę - m.in. zlikwidowaliśmy funkcjonalności od dawna nieużywane, takie jak "polecanie pomysłów", "wykop", "grono" czy też dodawania do ulubionych.
Stwierdziliśmy, że dodawanie do ulubionych pokrywa się z ocenianiem, więc po co podwajać funkcjonalność?
Poza tym ulepszyliśmy naszą integrację z FaceBookiem, dodaliśmy LIKE BADGE w widoku pomysłu oraz wyeksponowaliśmy przycisk "podziel się na facebooku".

Zmianie uległa również strona główna - usunęliśmy z niej jeden box, przez co udało się ograniczyć przestrzeń oraz uwypuklić "polecane boxy" - tak, abyście od razu mogli zobaczyć, co ciekawego znajdziecie na YouThinku. Wkrótce na naszym portalu pojawi się nowy tutorial - tym razem będzie on animowany - oprowadzać będzie was znany i lubiany "Pan Żarówa":)

Dodatkowo na naszym portalu pojawiły się nowe reklamy, które zastąpiły stare, nudne boxy reklamowe WP. Obecnie reklamy pojawiać się będą głównie w pomysłach "produktowych", gdyż serwisem z którym współpracujemy jest NOKAUT - czyli porównywarka cenowa. Cieszymy się z tego faktu, gdyż zawsze marzyliśmy o tym, aby reklamy na YouThinku nie przeszkadzały w przeglądaniu portalu, lecz aby były interesującym dodatkiem do niego.

Mamy nadzieję, że wszystkie wprowadzone zmiany wam się spodobają i że niedługo znowu uda nam się was zaskoczyć czymś ciekawym:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz