wtorek, 12 października 2010

Jesienne zmiany


W sposób nieunikniony nadeszła piękna złota jesień. Skorzystaliśmy z okazji, aby za pomocą "otagowanych boxów" polecić wam pomysły, które będą bardziej dopasowane do panującej pory roku.

Jak wiadomo na jesieni zaczynają się dwie rzeczy - nauka/praca i niestety dość często dopada nas tzw "jesienna deprecha".

Pomyśleliśmy więc, że postaramy się Wam podsunąć to, czego będziecie potrzebować - czyli pomysły związane z nauką oraz pomysły w różnym stopniu powiązane z jesienią.
Niektóre z nich odnoszą się do tej pory roku w sposób bardzo bezpośredni, inne zaś są jedynie luźno powiązane - wszystko po to, abyście lepiej mogli wykorzystać ten czas i może przy okazji odkryć różne ciekawe pomysły, które do tej pory nasi użytkownicy umieścili.

Oczywiście zachęcamy Was także do dodawania kolejnych pomysłów - z tagiem "nauka" bądź "jesień" - w ten sposób znajdą się one w kolekcji.

Acha, zapomniałbym - zmieniliśmy również "pomysłową kategorię" - teraz zapraszamy do obejrzenia różnych ciekawych miejsc oraz dodawania własnych, nieznanych bądź znanych, zakątków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz